Lexoni online revistën "Argumentum", Nr. 14

Presidenti Erdoğan bisedon me Kurtin dhe Vuçiçin: Avancimi i dialogut, rruga e vetme për paqe

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka thënë se përparimi në dialog mes Kosovës dhe Serbisë, është mënyra e vetme për paqe afatgjatë dhe stabilitet në rajon. Në një postim në Twitter, Presidenca turke ka thënë se ka biseduar me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, dhe presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç, lidhur me zhvillimet në veri të Kosovës. Sipas njoftimit,...

Read more

Latest Post

Page 1 of 3206 1 2 3 206

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist