Edicion Special (AIGS)

Ky edicion special në Argumentum.al ka në fokus Republikën Popullore të Kinës (RPK) në aspektin gjeopolitik, mediatik, ekonomik, diplomatik e më tej.

Duke mbledhur zëra të tre analistëve shqiptarë, është dashur të jepet një perspektivë lokale mbi marrëdhëniet dypalëshe, shumëpalëshe, potencialet e bashkëpunimit, sfidat, dhe narrativën.

© 2023 Argumentum. All rights reserved. The magazine “Argumentum” may not be reproduced in any form without written permission from the publisher or author.

Na Ndiqni

Edicion Special | Maj 2024

Të fundit

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist