Basha video-mesazh: Pas 8 vitesh dështimi dhe premtimesh boshe , koha që Rama të largohet

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, përmes një video-mesazhi në Facebook, thekson se ka ardhur koha që Edi Rama të largohet.

Statusi i Bashës:

Pas 8 vitesh dështimi dhe premtimesh boshe, është koha që Rama të largohet. Është koha që të sjellim një të ardhme më të mirë për të gjithë qytetarët shqiptarë.